Aktualności

18 czerwca br. odbył się odbiór końcowy inwestycji, której celem była budowa mostu nad rzeką Wieprz w Szczebrzeszynie na DK 74.

 

Nowy most powstał w miejscu istniejącego obiektu, który został zbudowany w 1955 roku i aktualnie był już w złym stanie technicznym (nie posiadał odpowiedniej nośności).

W ramach inwestycji usunięto istniejące warstwy drogowe DK 74, rozebrany został stary most i wybudowano nową przeprawę wraz z wyposażaniem, chodnikami i dojazdami.

 

Nowy most ma 39 m długości w świetle podpór i 13,6 m szerokości, dostosowany jest do przenoszenia obciążeń odpowiadających klasie A, czyli do 50 ton.

 

Projekt był wielkim wyzwaniem technologicznym, który zakończyliśmy z sukcesem dzięki innowacyjnym metodom i ogromnemu doświadczeniu naszej firmy!

Samo wykonanie obiektu mostowego o długości 39 m w układzie statycznym ramowym jest swoistą rzadkością w Europie. 

 

Więcej informacji o projekcie na stronie realizacji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.