Aktualności

Most w Sędziszowie oddany do użytku!


23 grudnia 2021 r. w Sędziszowie Małopolskim dokonano odbioru końcowego inwestycji realizowanej przez Powiat Ropczycko – Sędziszowski.

 

Przedmiotem przedsięwzięcia była przebudowa mostu przez Rzekę Budzisz w ciągu ulicy powiatowej nr 1351R 3 Maja w Sędziszowie Małopolskim.

 

Zakres inwestycji obejmował również wykonanie robót regulacyjnych i zabezpieczeniowych odcinka koryta potoku, m.in. wyrównanie oraz umocnienie dna potoku narzutem kamiennym oraz umocnienie skarp potoku z koszy siatkowo-kamiennych.

Zostały również wykonane zabezpieczenia na czas robót i przebudowa istniejącej sieci infrastruktury technicznej – energetycznej i telekomunikacyjnej.
Wszystkie prace prowadzone były przy całkowitym zamknięciu ruchu na obiekcie. W celu utrzymania ciągłego ruchu pieszego, na czas przebudowy obiektu została wykonana tymczasowa kładka dla pieszych

 

Zapraszamy do zapoznania się z relacji z uroczystego otwarcia!
https://rrs24.net/2021/12/most-w-sedziszowie-juz-przejezdny/
 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.