Aktualności

3 października 2019 r. SARINŻ Sp. z o.o. podpisała z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Dostosowanie infrastruktury pasażerskiej na stacji Warszawa Gdańska do obsługi zwiększonej liczby pasażerów” realizowanego w ramach projektu POIiŚ 5.1-13 „Prace na linii średnicowej w Warszawie na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia”.

W ramach modernizacji warszawskiego dworca gdańskiego powstaną dwie kładki z windami, a w przejściu podziemnym zamontowane zostaną schody ruchome. Inwestycja przygotowuje w ten sposób dworzec do obsługi większej liczby pasażerów spodziewanej po rozpoczęciu remontu linii średnicowej.

Zapraszamy do zakładki REALIZACJE gdzie zostały opisane szczegóły tej inwestycji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.