Realizacje

Budowa kładki pieszo jezdnej na rzece Wisłok w Besku w systemie zaprojektuj - wybuduj

Nazwa zadania Budowa kładki pieszo jezdnej na rzece Wisłok w Besku w systemie zaprojektuj - wybuduj
Lokalizacja Nad rzeką Wisłok na przedłużeniu ul. Nadrzecznej w miejscowości Besko
Zlecający Gmina Besko z siedzibą w Besku ul. Podkarpacka 5; 38-524 Besko
Wartość kontraktu 4 387 284,44 PLN
Czas realizacji marzec 2022 – listopad 2023

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa kładki pieszo-jezdnej nad rzeką Wisłok w miejscowości Besko, gmina Besko, powiat Sanok.

Obiekt powstanie na przedłużeniu prostopadłego do rzeki odcinka drogi gminnej 117212R - ul. Nadrzecznej (na prawym brzegu) i zapewni jej połączenie z drogą powiatową 2006R ul. Kolejową na lewym brzegu.

Kładka będzie miała znaczenie lokalne. W przekroju poprzecznym będzie posiadała jeden pas ruchu dla pojazdów oraz obustronne chodniki. W strefie wjazdów na obiekt przewiduje się poszerzenia jezdni do 2 pasów ruchu celem zapewnienia miejsca ('kieszeni') dla pojazdów oczekujących na przejazd. Rozpiętość teoretyczna obiektu wyniesie Lt = 51,75 m. Na kładce przewiduje się montaż oświetlenia użytkowego.Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.