Realizacje

Budowa kładki przy ul. Żyrardowskiej w Grodzisku Mazowieckim

Nazwa zadania „Przebudowa drogi DW579 w 39+373 km w związku z budową kładki dla pieszych i przebudową kanalizacji deszczowej”
Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki
Inwestor Gmina Grodzisk Mazowiecki
Wartość kontraktu 270 000,00 PLN
Czas realizacji listopad 2019 - luty 2020

W ramach inwestycji wykonano kładkę dla pieszych nad rzeką Mrowną obok mostu nad tą sama przeszkodą w ciągu ulicy Żyrardowskiej. Roboty polegały na wykonaniu:  wykopów fundamentowych; ustroju nośnego kładki żelbetowej opartego na 4 szt. pali CFA fi 600 o dł. 4,35m; nawierzchni na obiekcie z żywic epoksydowych. Zamontowano balustrady na obiekcie oraz na dojściach. Umocniono skarpy oraz dno rzeki kamieniem na chudym betonie. Wykonano zabezpieczenia antykorozyjne powierzchni betonowych powłokami. Po zakończeniu robót uporządkowano i wyprofilowano tereny zielone w obrębie pasa drogowego.Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.