Realizacje

Most nad Wisłokiem Gniewczyna Łańcucka

Nazwa zadania Budowa mostu na rzece Wisłok w ciągu drogi powiatowej nr P 1259R Gniewczyna Łańcucka – Grodzisko w miejscowości Gniewczyna Łańcucka
Lokalizacja Gniewczyna Łańcucka, powiat przeworski
Zlecający Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku
Wartość kontraktu 10 247 669,28 zł
Czas realizacji wrzesień 2022 – wrzesień 2023

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr P 1259R na odcinku od km 0+677.45 do km 0+930.25 z budową nowego obiektu mostowego na rzece Wisłok o rozpiętości 74,25 m, przebudową dróg gminnych i dróg dojazdowych do pól, przebudową systemu odwodnienia, budową infrastruktury technicznej związanej z drogami i mostem oraz umocnieniem brzegów rzeki Wisłok w rejonie mostu.

Mimo wysokiego stanu rzeki Wisłok udało się zrealizować fundamenty i podpory po obydwu stronach rzeki oraz podporę nurtową w osi ,,B”.  na zdjęciach widoczne są  pracę przy oczepie i ciosach podłożyskowych podpory nurtowej nad płynącą wodą.

W dniu 13.04.2023 na budowę w Gniewczynie Łańcuckiej zostało przytransportowanych za pomocą 20 ponadgabarytowych transportów 24 belki sprężone  typu T o łącznej masie ponad 560 ton . Montaż elementów konstrukcyjnych trwał 3 dni i był wykonany za pomocą dźwiga ustawionego na 3 platformach montażowych.Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.