Realizacje

Przebudowa mostu w Brodzicy gm. Hrubieszów

Nazwa zadania Rozbudowa drogi gminnej nr 111106L wraz z rozbiórką istniejącego mostu i budową w jego miejscu nowego obiektu mostowego w km 1+042,00, wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej na rzece Huczwa w miejscowości Brodzica, gmina Hrubieszów
Lokalizacja Brodzica gm. Hrubieszów
Zlecający Wójt Gminy Hrubiesżów
Wartość kontraktu 4 991 423,69 PLN
Czas realizacji grudzień 2023

Zakres prac

Przedmiot umowy obejmuje wykonanie przebudowy mostu na rzece „Huczwa” w ciągu drogi gminnej nr 111106L w km 1+042,00 w miejscowości Brodzica wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

W ramach inwestycji przewidziano rozbiórką istniejącego i budowę nowego mostu przez rzekę Huczwa o długości całkowitej równej 38,20 m, wraz z odtworzeniem (remontem) umocnień brzegów rzeki. Dodatkowo zaprojektowano budowę kanału technologicznego oraz budowę odwodnienia mostu w postaci kanalizacji szczelnej.

 

Przewidywany zakres projektowanej inwestycji obejmie roboty budowlane w następujących branżach:

  • Branża drogowa
  • Branża mostowa
  • Branża sanitarna
  • Branża telekomunikacyjna


Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.