Realizacje

Przebudowa mostu w Gorliczynie

Nazwa zadania Przebudowa mostu na rzece „Mleczka” w ciągu drogi gminnej nr 110811R w km 1+148,00 w miejscowości Gorliczyna w formule zaprojektuj i wybuduj
Lokalizacja Gorliczyna
Zlecający Wójt Gminy Przeworsk
Wartość kontraktu 2 693 321,16 PLN
Czas realizacji czerwiec 2023

Zakres prac:

Przedmiot umowy obejmuje wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj przebudowy mostu na rzece „Mleczka” w ciągu drogi gminnej nr 110811R w km 1+148,00 w miejscowości Gorliczyna.

W zakres zadania wchodzi wykonanie wszelkich niezbędnych prac projektowych oraz budowlano-montażowych, które umożliwią prawidłowe funkcjonowanie obiektu mostowego oraz powstałej i przebudowywanej infrastruktury towarzyszącej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

ETAP I:

W ramach realizacji części projektowej przedmiotu zamówienia Wykonawca opracuje :

- kompleksowy projekt koncepcyjny Inwestycji,  

- projekt budowlany,  w tym wszystkich jego niezbędnych części i zakresu wymaganego do uzyskania pozwolenia na budowę,

- projekt wykonawczy wielobranżowy,

- Specyfikację Techniczną Wykonania i odbioru Robót Budowlanych.

- mapę do celów projektowych,

- operat wodno-prawny wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego dla przedmiotowej inwestycji,

- dokumenty związane z oddaniem obiektu do eksploatacji – dokumentacja powykonawcza,

- projekt tymczasowej i docelowej organizacji ruchu

              

ETAP II:

Kompleksowe wykonanie robót budowlanych zgodnie z zaakceptowaną przez Zamawiającego dokumentacją projektową i Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz ostateczną decyzją o pozwoleniu na budowę.

 

 

Po wykonaniu pali fundamentowych, przyczółków i montażu belek sprężonych nastał czas na betonowanie płyty mostu nad rzeką Mleczka w Gorliczynie.

 

W dniu 14.03.2023 rozpoczęto i zakończono betonowanie głównego ustroju nośnego obiektu mostowego, w tym celu betoniarnia Concrete Leżajsk dostarczyła dla Generalnego Wykonawcy Sarinż na budowę ponad 100 m3 betonu konstrukcyjnego mostowego.

 Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.