Realizacje

Remont mostu kolejowego nad rzeką Wartą w m. Orzechowo/Dębno

Nazwa zadania Remont mostu kolejowego nad rzeką Wartą w km 110.586 linii kolejowej nr 281 Oleśnica-Chojnice. Etap I – remont konstrukcji ceglanych w torze nr 1
Lokalizacja Orzechowo/Dębno
Inwestor PKP PLK S.A.
Zlecający Intop Warszawa Sp. z o.o.
Wartość kontraktu 1 266 222, 34 PLN
Czas realizacji grudzień 2014

Zakres prac

W obszar prac remontowych mostu kolejowego wchodziły: rozbiórka podpór do poziomu fundamentu oraz odbudowa, oczyszczenie i zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowej w przęsłach 8-11 (4 przęsła-142,7 mb) w torze nr 2, wymiana 130 szt. mostownic w torze nr 2, remont oraz wzmocnienie sklepień ceglanych od spodu żelbetową konstrukcją jednocześnie pod torem nr 1 i nr 2, z zachowaniem ciągłości ruchu kolejowego na torze nr 2 oraz wykonanie na sklepieniach ceglanych w torze nr 1 żelbetowego koryta balastowego, który został zabezpieczony materiałem na bazie żywic epoksydowych.

 Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.