Realizacje

Wykonanie wanien szczelnych na dojazdach do wiaduktów kolejowych w km 98,647 linii kolejowej nr E 30/C-E 30 w m. Czarna

Nazwa zadania Wykonanie robót budowlanych związanych z budową wanien szczelnych na dojazdach do wiaduktów kolejowych w km 98,674 wraz nadzorem autorskim i wykonaniem dokumentacji powykonawczej
Lokalizacja Czarna k.Dębicy
Inwestor PKP PLK S.A.
Zlecający Inżynieria Rzeszów S.A.
Wartość kontraktu 1 230 519,21 PLN
Czas realizacji maj 2017 - sierpień 2017

Zakres prac

Zakres niniejszego zadania obejmował budowę obiektu inżynieryjnego, tj. konstrukcję dojazdów w postaci wanien szczelnych z grodzic stalowych wraz z żelbetową rozporą oraz płytami przejściowymi, systemem izolacji, odwodnieniem obiektu (bez jego wprowadzenia do odwodnienia drogowego) wraz z elementami wyposażenia i wykończenia konstrukcji. Budowa obiektu wymagała tymczasowej zmiany organizacji ruchu drogowego, przy wykorzystaniu istniejącego, również tymczasowego przejazdu kolejowego zlokalizowanego w rejonie projektowanego obiektu. Długość segmentu nr 1 rozpory (w osi niwelety drogi) wynosi 6,10 m, natomiast długość segmentów od 2 do 15 rozpory (w osi niwelety drogi) – 12,10 m. Długość całkowita segmentów dojazdów (w osi niwelety drogi) wynosi 187,26 m. Szerokość całkowita segmentów wanien wynosi od 15,50 m do 16,50 m (w konsekwencji poszerzenia drogi na łuku).

 

 Lokalizacja

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.