O firmie

Spółka SARINŻ zaprasza do współpracy!

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się przebudową i rewitalizacją obiektów inżynieryjnych. W ramach świadczonych przez nas usług z sektora infrastruktury drogowo - kolejowej zajmujemy się profesjonalną modernizacją wiaduktów, mostów, przepustów, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, estakad, murów oporowych  oraz wielu innych - mniejszych i większych inwestycji.

 

Nowoczesne budownictwo

Łączymy sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi technologiami, pomagając przy tym inwestorom w realizacji ich celów.

Budowa, modernizacja i rewitalizacja obiektów inżynieryjnych, takich jak mosty czy wiadukty to nasza specjalność.

 

SARINŻ to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług oraz korzystnej współpracy. W naszym przedsiębiorstwie pracuje wykwalifikowana kadra inżynieryjno - techniczna, której umiejętności, doświadczenie i certyfikaty wykorzystywane są na każdym etapie inwestycji.

Na jakość świadczonych przez nas usług wpływa również specjalistyczny park maszynowy.

Kompleksowe działanie jest wpisane w misję i charakter naszej pracy. Oferujemy szeroki zakres usług związany z sektorem infrastruktury drogowo - kolejowej: od opracowania dokumentacji projektowej i kontraktowej, przez fachowe doradztwo, aż po pełnienie nadzoru autorskiego oraz inwestorskiego.

 

Społeczna odpowiedzialność

Naszej codziennej pracy towarzyszy koncepcja zrównoważonego rozwoju - odpowiedzialność społeczna przenika przez wszystkie procesy biznesowe zachodzące w naszym przedsiębiorstwie.

Realizując prace dotyczące obiektów inżynierskich mamy świadomość, że budujemy obiekty zapewniające sprawną i bezpieczną sieć transportową.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.