Aktualności

Aktualności

Zmieniamy się dla Ciebie...

 

Czy uważasz, że zmiany są dobre? My owszem! Miło nam poinformować, że zmianie uległa nazwa naszej spółki. Ciągły rozwój i dążenie do realizacji usług na najwyższym poziomie sprawia, że zdecydowaliśmy się na pójście właśnie tą drogą - cieszymy się, że dotrzymujesz nam kroku.

Chcemy poinformować, że nazwa spółki zmieniła się z “Serso” Sp. z o.o. na “SARINŻ” Sp. z o.o. Bez zmian pozostają inne dane naszej spółki, takie jak KRS, NIP, REGON oraz numery telefonów czy adres siedziby. Informujemy również, że zmiana nazwy nie wpływa na prawa i obowiązki wynikające z łączących nas umów.

Zmieniliśmy nazwę, ale nie zmieniliśmy podejścia do Ciebie. Zawsze staramy się realizować swoje usługi na najwyższym poziomie, a chęć nieustannego rozwoju nas w tym motywuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest sektor infrastruktury drogowej oraz kolejowej - i cieszymy się, że to właśnie my możemy rozwijać się i brać udział w tego typu przedsięwzięciach. Wiemy, że zbudowanie solidnej budowli jest ważne tak, jak zbudowanie trwałych relacji z kontrahentami. Od dzisiaj funkcjonujemy jako SARINŻ, jednak nadal i niezmiennie jako Twój profesjonalny partner w realizacji inwestycji.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.