Realizacje

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycjami zrealizowanymi przez nasze przedsiębiorstwo. Przeprowadzamy prace budowlane i modernizacyjne obiektów inżynierskich w całej Polsce. Działamy głównie w sektorze kolejowym oraz drogowym, poprawiając jakość i bezpieczeństwo transportu w kraju.

 

Pierwsze projekty budowlane i modernizacyjne powstały w Warszawie. Obecnie nasze prace są widoczne również w innych, większych miastach w Polsce: w Kielcach, Radomiu, Łodzi, Poznaniu,Białymstoku.

Prezentowane efekty obejmują zarówno mniejsze, jak i większe inwestycje budowlane we współpracy z lokalnymi firmami podwykonawczymi oraz dużymi przedsiębiorstwami, które stanowią część światowych koncernów. Zajmujemy się wykonywaniem zleceń zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i publicznych (takich jak zarządy dróg, porty lotnicze, linie kolejowe itp.). Świadczymy kompleksowe usługi: zaczynając od diagnostyki, przez opracowanie projektu, aż po wykonawstwo robót i przeprowadzenie kontroli jakości. Mamy świadomość, że prace z zakresu budownictwa komunikacyjnego mają wpływ na infrastrukturę i bezpieczeństwo, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.